info@moto-stojany.cz | +420 608 226 832 - dotazy i na WhatsApp

Grand Plus

1 hodnocení Přidat recenzi

 • Skladem
 • GPZ400St

Zadní Grand Plus

Adaptery L pod kyvnou vidlici

Pojízdný

Pro motocykly do 400kg

Černý mat - komaxit

Zadní pojízdný moto stojan pro klasické kyvné vidlice s nastavitelnou šířkou od 28 do 41cm se standartními adaptery pro rolny.

Vlajkový produkt značky Leznovo

Pojízdný motostojan, který díky materiálu 30x30mm dává uživateli opravdový pocit stability. Adaptery vyráběné ze závitové tyče M16 pevnostní oceli 8.8 ještě zvyyšují zatížitelnost a zároveň díky jednoduché důmyslnosti nastavení rozpětí pomocí závitů má jistotu, že nastavená šířka se samovolně nezmění.

Kompletně celý stojan je lakovaný velmi kvalitní práškovou barvou, díky které je povrch nejen ododlnější proti opotřebení, ale zároveň matně černná barva uzavírá souhru detailů tvořících velmi přitažlivý desing stojanu.

Pojezdová kolečka jsou otočná do všech směrů a jejich nerezová těla jsou posazena na kuličkových ložískách. Běhouny koleček jsou z velmi houževnatého polyuretanu, který je až neuvěřitelně odolný proti optřebení, a dává kolečkám jejich charakteristicky sitě oranžovou barvu.

Adaptery - závitnice M16 vyšší pevnosti 8.8

Dosedacíplocha adapteru -EPDM guma 3mm

Povrch - matě černný komaxit.

Tělo stojanu - jekl 30x30mm

Nosnost 400kg celkové váhy motocyklu

Stojan je navržen pro univerzální použití široké škály motocyklů typu street a supersport.

Použít je možné i pro některé motocykly jiných typů, jako cafe, skůtr atd..

Pro skontrolování použitelnosti nás kontaktujte.

Všechny stojany značky Leznovo jsou důmyslně konstruovány tak, aby jejich použití bylo co nejsnažší, nejpraktičtější a zároveň nejuniverzálnější pro širokou šálu motocklů. Individuálně však koontrolujeme daný motocykl pro který je produkt objednán a hbytě reagujeme na odlišnosti modelu a případné modifikace produktu. Všechny rozměry a úhly včetně použitých materiálů a technologie výroby jsou výsledkem dlouhého vývoje. Stávající podoba stojanů je již dotažena do velmi vysoké kvality, ale přesto stále sledujeme zpětné vazby uživatelů, aby jsme mohli nabízet stále lepší a indviduálnější produkty.

Pro dotazy volejte 608 226 832

2019-03-04

Doporučuji

Perfektní přístup a vstřícnost. Výrobce ví co prodává a jedná velmi profesionálně. Zavolal jsem, zeptal se mě co mám za motorku, ihned doporučil tenhle stojan. Stojan funguje perfektně a musím říct, že je stabilnější než jsem čekal. Za mě deset z deseti.

  Napsat svou recenzi!

  Napsat recenzi

  Grand Plus

  Grand Plus

  Zadní Grand Plus

  Adaptery L pod kyvnou vidlici

  Pojízdný

  Pro motocykly do 400kg

  Černý mat - komaxit

  • Korespondenční adresaMotostojany Leznovo, Poste Restante, Dvorce u Bruntálu, 793 68
  • : 03770834

  Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

  Další informace OK